dsign
Mocno pozytywna strona
The universe is made of stories, not of atoms (Muriel Rukeyser)

Czuj się dobrze

 

Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze

Kategorie


134294 pageviews
logged since July 2008


Prowadzenie działalności gospodarczej od dzisiaj nie stworzy ci trudu

Jak stworzyć spółkę, firmę, lub ocenić realną wartość już istniejącej?

Sam koncept nie wystarczy, potrzebna jest profesjonalna pomoc rzeczoznawcy- biznes-help.net.pl, znającego tajniki prawa i ekonomii.

  • Zaczyna się od pomysłu, chcemy stworzyć naszą działalność gospodarczą, wiemy, jaką i w jakiej branży, ale czeka nas dodatkowo długi, skomplikowany przebieg, tułania się po urzędach, organizowania spraw formalnych.
  • Proponujemy pełne usługi w danym zakresie, wspieramy w każdych aspektach formalno – prawnych, na początku, a także oferujemy dalsze prowadzenie działalności gospodarczej. Nie jest to, wbrew pozorom łatwe, pokazujemy jak nie popełnić pomyłek i właściwie wszystko zainicjować, a jak najlepszy start jest gwarantem powodzenia.

Zapewnimy ci niezbędną właściwą pomoc i rozwiążemy dotychczasowe problemy

Istotnym wyjściem, jakie proponujemy jest nadzór właścicielski. Więcej na ten temat- http://www.akademiaparp.gov.pl/. Polega on, na stałym przygotowywaniu potrzebnych dokumentacji urzędowych, będących podstawą i usprawnieniem pracy firmy, o czym przeczytamy także na stronie- https://prod.ceidg.gov.pl/ceidg.cms.engine/?D;8e207085-648f-44dc-b054-3db0c819cdcc. Dzięki temu każdy dokument rodzi się z wyobrażeniem o sprecyzowanym celu i podpierając się o podstawy działalności.

CO WAŻNE: Pomaga to zniwelować sytuacje, gdzie wypadlibyśmy niefachowo, a nasze dokumenty mogłyby być w następnych latach zużytkowane przeciw nam. W naszej czynnościach znacząca jest fachowość, a także adekwatne podejście do specjalnych potrzeb Klienta. To od tych kilku wartości uzależniona jest właściwa kooperacja i zadowolenie obu stron.

Staniemy się gwarantem dobrego działania twojej firmy

Poruszamy się w obrębie kosztorysów spółek i przekształceń kapitałowych. W takich sytuacjach z reguły wymagane jest wsparcie kompetentnych ludzi.Swoją ofertę kierujemy, nie tylko do dużych przedsiębiorstw, ale także do małych podmiotów gospodarczych.Stajemy naprzeciw oczekiwaniom i służymy pomocą w zakresie prawa i ekonomii, a takie aspekty jak nadzór właścicielski czy prowadzenie działalności gospodarczej, przekształcanie spółki, fuzje lub wyceny to nasza codzienność. Jeśli masz pomysł na działalność gospodarczą, nie lękaj się, przyjdź do nas, a my poprowadzimy cię bez problemów przez cały etap rozpoczęcia działalności gospodarczej i wspomożemy, by wybrać odpowiednią drogę.

17 listopada 2014 Filed under: Usługi | @ 14:17
No Comments »
« Older Posts
Kategorie
Szukaj